Kim jesteśmy?

Pracownia Wypieków Naturalnych SŁODKO NA STOLE powstała, z miłości do słodkości. Tworzymy niezwykłe ciasta i desery – połączenie tradycyjnych „babcinych wypieków” z najnowszymi trendami smaków. Kierujemy się zasadą: naturalność i smak. Staramy się, by wszystkie nasze wypieki były nie tylko zmysłową ucztą, lecz także  słodkim, małym dziełem sztuki!!

Nasze menu jest bardzo bogate, zawiera mnóstwo gatunków domowych ciast, ciastek, tortów i innych wypieków na każdą okazję. Przygotowujemy słodkie stoły na przyjęcia, bankiety i konferencję, mamy specjalną ofertę słodkości na dziecięce uroczystości i bale.

Stale się rozwijamy, doskonalimy wiedzę w zakresie nowych smaków, sposobów wykonania i technik zdobienia.

Wysoka jakość

Korzystamy z własnych, sprawdzonych, cierpliwie opracowywanych w domowym zaciszu receptur, które znalazły już uznanie u bardzo wielu osób. Nasze wypieki powstają bez zbędnych mieszanek i półproduktów. Nie ma w nich żadnych ulepszaczy smaków, spulchniaczy, czy „fiksów”.  TYLKO NATURA I SMAK.

Wachlarz smaków

Oferujemy najbardziej wyszukane, niespotykane na co dzień smaki ciast i deserów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, tak, by każdy kęs kończył się uśmiechem na twarzy.

Maestria wykonania

Staranność zdobienia, dbałość o każdy szczegół wypieku sprawiają, że nie jest on tylko smakową ucztą, lecz też małym, słodkim dziełem sztuki. Rozmaitością form i rodzajów dekoracji staramy się zrealizować  najbardziej wyszukane i oryginalne pomysły. Każdej dekoracji poświęcamy maksimum czasu i uwagi, aby nasze wypieki były powodem zachwytu  i ozdobą każdej uroczystości.

70
Kubków kawy
500
Wypieków
3
Sparzone palce
2000
Zadowolonych klientów

Życie jest niepewne. Najpierw zjedz deser 🙂

Ernestine Ulmer

„Czekolada pochodzi z drzewa kakaowca. Drzewo jest rośliną, a więc czekolada jest sałatką. Koniec kropka. 🙂 "

„Dobre ciasto rozprasza wszystkie smutki. A w każdym razie dobrze znieczula 🙂 ”

„Każdy mężczyzna lubi słodycze, ale tylko prawdziwi mają odwagę się do tego przyznać 🙂 ”